21 lutego 2020

Wyniki

Udostępnianie jest fajne!

Prezentujemy wyniki Tropem Wilczym. Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Szanowni Państwo, mimo naszych starań o jak najlepsze przygotowanie imprezy, doszło do pewnego niefortunnego zdarzenia. Trzech zawodników w biegu na 10 km zostało pokierowanych w błędnym kierunku i z naszej winy zmylili trasę. Ubolewamy nad tym zdarzeniem, tym bardziej, że Panowie Bartosz Zając, Alan Dobrowolski i Jakub Pasiewicz prowadzili w rywalizacji. W naszej ocenie to oni są moralnymi zwycięzcami, choć nie możemy ustalić w jakiej kolejności. Postaramy się do nich dotrzeć (nie zostali na dekorację) i wynagrodzić im straty moralne. Mimo tej wpadki liczymy, że nasza impreza podobała się Państwu i odwiedzicie nas za rok…

10 km kobiet:

Imię Nazwisko Nr Miejscowość Zespół Czas
1 PAULINA SZARZYŃSKA 62 Świebodzice BZ TRAINING SYSTEM 00:41:57
2 KATARZYNA LACH PAPCIAK 38 Jawor BIEGAMDLAZDROWIA.PL 00:50:52
3 EWA PASTUSZEŃKO 18 00:51:42
4 Natalia Frączek 17 Świebodzice QUEST TEAM 00:52:27
5 Kamila Żeromska 78 Boguszów-Gorce Grupa Biegowa Dzikowiec 00:52:41
6 Iwona Kotłowska 30 Boguszów-Gorce Grupa Biegowa Dzikowiec 00:53:15
7 Karolina Berbecka 2 Świebodzice 00:55:47
8 Jystyna Stolarczyk 61 Boguszów Gorce Grupa Biegowa Dzikowiec 01:02:04
9 Sylwia Kulbida 35 Strzegom 01:03:10
10 Katarzyna Hyrlik 24 Świebodzice Pokonaj Granice Grupa Biegowa Świebodzice 01:03:20
11 Areta Staniszewska 59 Świebodzice Pomidorowa Alternatywa 01:04:18
12 Marta Nitkiewicz 47 Świebodzice 01:07:40

 

10 km mężczyzn:

Imię Nazwisko Nr Miejscowość Zespół Czas
1 Tomasz Karch 27 Świebodzice Żelazna Świdnica 00:39:39
2 Paweł Białek 3 Świebodzice #wawrzynteam 00:39:49
3 Wiktor Kurant 89 00:41:48
4 Andrzej Hołowacz 22 Świebodzice 00:42:21
5 Mateusz Kuriata 37 Świebodzice 00:42:23
6 Piotr Szymecki 65 Świebodzice 00:42:44
7 Maciej Majewski 43 ŚWIDNICA ŚWIDNICA 00:43:21
8 Mateusz Tomczak 67 Świebodzice #WAWRZYNTEAM 00:43:21
9 Jacek Staniszewski 60 Świebodzice 00:44:02
10 Paweł Szymecki 66 ŚWIEBODZICE MERKURY ŚWIEBODZICE MASTERS – CYCLING CLUB 00:44:20
11 Piotr Wciórka 70 Świdnica 00:44:20
12 Jarosław Domański 14 Swierzawa BIEGAMDLAZDROWIA.PL 00:44:24
13 Krzysztof Januszko 25 Świdnica Żelazna Świdnica 00:44:30
14 Rafal Wysocki 74 Sobótka SKSM 00:44:39
15 MIROSŁAW Chalupka 10 Paszowice 00:45:11
16 Artur Żmijan 79 Bolków Sudeckie Wycieczki Biegowe 00:45:20
17 Krzysztof Pamuła 51 Jaworzyna Śląska 00:46:14
18 Piotr Kotłowski 31 Boguszów-Gorce Grupa Biegowa Dzikowiec 00:46:22
19 Grzegorz Dzieszuk 16 swiebodzice Schneider Electric / Podzamcze Wałbrzych 00:46:25
20 Krzysztof Wardzała 69 Świebodzice 00:46:39
21 Miroslaw Budka 6 wałbrzych Walbrzych 00:47:19
22 Mariusz Kozyrski 32 Sobótka 00:48:00
23 Ireneusz Cygan 12 Swidnica Pan 00:48:11
24 Michał Lech 39 Świebodzice 00:48:14
25 Tomasz Błaszkiewicz 4 Wałbrzych TEMMPO Wałbrzych 00:48:19
26 Piotr Mielnikowski 45 Sobótka 00:48:20
27 Jacek Sikora 85 00:48:34
28 Przemek Raduszewski 54 Świdnica 00:49:00
29 Konrad Konisiewicz 29 Świebodzice 00:49:34
30 Wiesław Lęga 40 Świdnica K.S. Tęcza 00:49:45
31 Marek Karnas 28 świebodzice 00:49:46
32 Krzysztof Niekrasz 46 Świdnica Biegowa Świdnica 00:49:59
33 Marcin Hajduk 20 Świebodzice Wawrzynteam 00:50:30
34 Zbigniew Szlufcik 63 Boguszów-Gorce Grupa Biegowa Dzikowiec 00:50:50
35 Dawid Kulpa 36 Kamienna Góra 00:51:24
36 Jacek Krajewski 33 Świebodzice Pokonaj Granice 00:51:28
37 Mateusz Brzuchacz 5 Świebodzice Goku Team 00:51:30
38 Przemysław Grzesiak 19 Wrocław 00:51:53
39 Tomasz Węglowski 71 Lubomin 00:51:55
40 Norbert Kubik 34 Świdnica Gtż 00:52:01
41 Yurii Okon 49 Świdnica 00:52:05
42 Przemysłąw Liman 41 ŚWIEBODZICE Świebodzicka Grupa Trialowa 00:52:10
43 Piotr Zagała 75 Świdnica www.mojemiasto.swidnica@wp.pl 00:54:01
44 Damian Dowgiało 15 Świebodzice 00:54:02
45 Robert Całka 8 Świdnica 00:55:06
46 Bartosz Zając 76 STRUGA K. WAŁBRZYCHA BZ Training System 00:56:45
47 Alan Dobrowolski 13 Boguszów-Gorce 00:56:51
48 Krzysztof Radwan 55 Świebodzice 00:57:09
49 Adam Sikora 84 00:57:12
50 Jakub Pasiewicz 52 Świdnica Żelazna Świdnica 00:57:24
51 Bartlomiej Rudnicki 56 Wałbrzych 00:57:45
52 Wojtek Nitkiewicz 48 Świebodzice 00:58:08
53 Maciej Piechocki 53 Świebodzice 00:58:34
54 Marek Turliński 68 Wałbrzych 00:58:38
55 Wojciech Wojciechowski 73 Świebodzice 00:59:32
56 Damian Hyrlik 23 Świebodzice 01:00:31
57 Robert Orlak 50 Świebodzice 01:01:21
58 Damian Sztandera 64 Świebodzice Pomidorowa alternatywa 01:01:31
59 Andrzej Jarosiak 86 01:01:42
60 Krzysztof Mazur 44 Szczawno-Zdrój SzczawnoRun 01:02:47
61 Krzysztof Łukawski 42 Świebodzice 01:05:31
62 Mateusz Basista 1 Świebodzice 01:12:13
63 Radosław Sowa 58 Świebodzice 01:20:08

 

5 km kobiet:

Imię Nazwisko Nr Miejscowość Zespół Czas
1 Paulina Kotfica 118 Świebodzice GVT 00:20:22
2 Aneta Pęczar 129 ŚWIDNICA 00:23:23
3 Paulina Bohater 102 Wrocław KS GVT 00:24:10
4 Karolina Kenig 117 Wałbrzych 00:24:53
5 Katarzyna Wolontkowska 147 Swiebodzice 00:26:19
6 Paulina Chmielewska 103 Świebodzice 00:27:40
7 Karolina Świeboda 140 Świebodzice 00:27:48
8 Kalina Lesińska 121 Wałbrzych 00:27:53
9 Justyna Niekrasz 125 Świdnica Biegowa Świdnica 00:29:14
10 Aleksandra Torzecka 143 Świebodzice 00:31:44
11 Kamila Dąbrowska 81 00:31:52
12 Marzenna Lesińska 120 OLSZANY 00:32:32
13 Patrycja Smagło 134 Marcinowice PRASKA 00:32:50
14 Magda Wyzińska 80 00:34:00
15 Małgorzata Kałużna 115 Wałbrzych Dzikie Smerfy 00:35:49
16 Iza Ulman 144 Świebodzice 00:44:17

 

5 km mężczyzn:

Imię Nazwisko Nr Miejscowość Zespół Czas
1 Sebastian Słomiński 133 Świebodzice KS GVT 00:19:23
2 Kamil Weber 145 Świebodzice S12 Strzegom 00:20:09
3 Dariusz Młodzieniak 124 Wałbrzych Mad Runners 00:20:54
4 Szymon Hyrlik 113 Świebodzice KKW Nexelo Wałbrzych 00:22:36
5 Adam Szczepański 136 Świebodzice Predators Wałbrzych 00:22:40
6 Jakub Chruszcz 104 Świebodzice 00:24:05
7 Grzegorz lesinski 119 OLSZANY 00:25:43
8 Stanisław Dybeł 107 Piotrowice Świdnickie 00:26:10
9 Marcin Frąk 109 ŚWIEBODZICE KRAUSE RUNNING TEAM 00:26:28
10 Arkadiusz Szymczak 139 Świebodzice 00:26:45
11 Dominik Śmieszek-Świętalski 83 00:26:59
12 Jakub Rutkowski 130 Świebodzice 00:27:26
13 Maciej Soja 135 Kamienna Góra 00:27:39
14 Jarosław Zawodni 149 Wałbrzych 00:27:46
15 Filip Ziemba 150 Burkatów 00:27:52
16 Krzysztof Schwarz 131 Świebodzice 00:28:39
17 Bolesław Mączka 87 00:29:21
18 Michał Paluch 82 00:29:46
19 PIOTR PARECKI 128 OPOLE 00:30:40
20 Patryk Makowski 123 Wałbrzych Brak 00:30:50
21 Piotr Szymański 138 Świebodzice 00:31:48
22 Michał Szymański 137 Świebodzice Wałbrzyskie Morsy i Okolice 00:31:51
23 Alex Błasz 101 Świebodzice 00:32:37
24 Robert Obraniak 127 Wałbrzych Dzikie Smerfy 00:33:18
25 Krzysztof Tatrocki 142 Sobótka  k.Wrocławia 00:33:59
26 Krzysztof Ostrowski 90 00:34:02
27 Paweł Flisiński 108 Świebodzice 00:34:25
28 Szymon Skirgajłło 132 Świdnica Praska 00:34:52
29 Grzegorz Wolontkowski 148 Świebodzice 00:35:12
30 Łukasz Obraniak 126 Wałbrzych Dzikie Smerfy 00:35:51
31 Krzysztof Deręgowski 105 Świdnica 00:37:33
32 Patryk Łukawski 122 Świebodzice 00:38:42
33 Mirosław Świerczek 141 ŚWIEBODZICE 00:50:42